Przejdź do treści

Kontenery chłodnicze

Kontenery chłodnicze dla firm w dobrej cenie

Kontenery magazynowe i transportowe są niezbędne firmom zajmującym się dystrybucją żywności. Firma Seabox oferuje różnorodne kontenery. Kontenery chłodnicze są rodzajem mobilnego magazynu, w którym można przewozić produkty żywnościowe, bez narażania ich na zepsucie. Firma oferuje kontenery chłodnicze używane, w dobrym stanie, po przeglądach, przygotowane do natychmiastowego użytku. Ich atutem jest niższa cena niż urządzeń fabrycznie nowych. Stan techniczny używanych urządzeń jest bardzo dobry, spełniający wymagania klientów.

A może wynajem kontenera chłodniczego?

Klient może kontener kupić lub go wynająć. Kontenery chłodnicze wynajem to jedna z usług firmy Seabox. Producent kontenerów chłodniczych oferuje także fabrycznie nowe kontenery w doskonałym stanie, w dobrych cenach, z dostawą do klientów. Kontenery chłodnicze na sprzedaż mają dobre parametry i umiarkowane ceny. Stali klienci mogą negocjować ceny i uzyskać rabat. Kontener chłodniczy jest potrzebny każdej firmie zajmującej się sprzedażą produktów żywnościowych oraz ich przewozem w różne miejsca. Wystarczy skontaktować się z firmą, zamówić kontener i zacząć z niego korzystać jak najszybciej. Z kontenerów można korzystać podczas transportu oraz magazynowania stacjonarnego różnorodnych produktów. Urządzenie zapewnia dobrą temperaturę oraz magazynowanie w optymalnych warunkach.

Spełnij swoje oczekiwania i postaw na solidny kontener chłodniczy sprawdzonego producenta

Oczekujesz solidnego kontenera chłodniczego? Pragniesz mieć dobry kontener i kontakt z firmą, która naprawi to urządzenie dla Ciebie oraz doradzi, jak je obsługiwać. Firma Seabox działa solidnie, pracuje na rzecz klientów od lat i ma bardzo dużą bazę stałych klientów. Zapewnia chłodnie w różnych rozmiarach, z dowozem do klientów, zawsze w dobrym stanie, nowe i używane. W takich chłodniach można przechować owoce morza, nabiał, wędliny, mięso oraz setki innych produktów. Zakres temperatur wynosi od -30 do 30 stopni Celsjusza, a temperatura w chłodni jest stała, nie ulega zmianom, niezależnie od warunków pogodowych, jakie występują na zewnątrz.